تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

موسسه ثبت شرکتها در کرج

 مجموعه ما یکی از موسسه ثبت شرکتها در کرج می باشد که در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود، سهامی خاص و ..... در حال فعالیت می باشیم و در خدمت شما عزیزان می باشیم.

 

موسسه ثبت شرکتها در کرج

موسسه ثبت شرکتها در کرج

خدمات موسسه ما: ثبت شرکت در کرج، ثبت صورتجلسه تغییرات، کارت بازرگانی، کداقتصادی، دفاتر پلمپ، ثبت برند، ثبت اختراع و ..... می باشد که بابت انجام این امور در خدمت شما عزیزان هستیم و فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و پس از عقد قرارداد مدارکی که مورد نیاز است را در اختیار ما قرار دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن کار شما را انجام دهیم .

 همچنین می توانید به صورت حضوری تشریف بیاورید و مشاوره ی کاملا رایگان از کارشناسان ما دریافت کنید و پس از اطمینان خاطر و کسب اطلاعات لازم اقدام به ثبت و یا هر کار دیگری کنید. ما 0 تا 100 امور شما را انجام می دهیم بدون هیچ پیگیری از جانب شما و اتلاف شدن وقت شما. زیرا این امور تخصصی می باشند و کارشناسان ما در این زمینه ها تخصص لازم را دارند و بدون کوچکترین اتلاف وقتی کار شما را به پایان می رسانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به موسسه ثبت شرکتها در کرج می توانید با شماره 02632400680 تماس بگیرید و ابهامات خود را برطرف کنید.

برای مطالعه بیشتر:

ثبت شرکت در کرج

شرکت های ثبت شده در کرج

مراکز ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت ها در کرج

شماره تلفن ثبت شرکت در کرج

برای ارتباط با ما: 02632400680