تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

دفاتر ثبت شرکت در تهران

 اگر به دنبال دفاتر ثبت شرکت در تهران و یا ثبت شرکت در کرج و یا هر نقطه ی دیگر کشور عزیزمان را دارید ما در خدمتتان هستیم تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم و امور ثبتی شما را برعهده بگیریم.

 

دفاتر ثبت شرکت در تهران


تهران بزرگترین شهر و پایتخت ایران می باشد که بسیاری از افراد برای پیدا کردن شغل به این شهر مهاجرت کرده اند پس جمعیت بسیار  زیادی دارد و برای ایجاد مشاغل بسیار مناسب می باشد. تهران یازدهمین شهر پر جمعیت جهان به حساب می آید و روزانه شرکت های زیادی در این شهر به ثبت می رسد و شروع به فعالیت میکنند. تهران شهری مناسب برای شروع فعالیت تجاری می باشد پس برای ثبت شرکت و پیدا کردن شخصیتی حقوقی ابتدا باید با ما تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات لازم مدارک زیر را برای ما ارسال کنید تا شرکت شما را در تهران به ثبت برسانیم.
1-     کپی از شناسنامه و کارت ملی اعضا
2-    آدرس و کدپستی
برای شروع کار ما به پنج نام سه سیلابه نیاز داریم که این اسامی باید کاملا خاص باشند تا بر اساس نظر کارشناس یکی از اسم ها تایید شود و شرکتتان با این اسم شناخته و ثبت گردد. در مرحله بعد ما به اطلاعاتی از قبیل سرمایه شرکتتان و یا تعداد سهام ها و .... نیاز داریم که تمامی این اطلاعات را کارشناسان ما از شما دریافت میکنند و به ثبت می رسانند. پس از گذشت 15 الی 20 روز کاری ثبت شما به پایان می رسد و شماره ثبت شرکتتان را دریافت می کنید. مجموعه ما 0 تا 100 امور ثبتی شما را انجام میدهد و نیازی به حضور شما نیست به خصوص در این برهه زمانی که ویروس کرونا ممکن است جان شما را به خطر بیندازد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دفاتر ثبت شرکت در تهران و ثبت شرکت در کرج لطفا با ما تماس بگیرید.

02632400680

برای مطالعه بیشتر:

اداره کل ثبت شرکتها کرج

شماره تلفن ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت خدماتی در کرج