ثبت شرکت تمدن

لیست خدمات ما :

1 - ثبت شرکت

2 - ثبـت برنـــد

3 - اخذ جواز صنایع

4 - امور مالیاتــی

5 - رتبه بندی شرکتها

6 - اخذ کد اقتصادی

7 - کارت بازرگانی

با ما تماس بگیرید و از مشاوران تلفنی سوالات تان را بپرسید  :

32400680 - 026

75 50 059  0912

تماس از 9 الی 18

تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج

پس از ثبت شرکت شما می توانید هر تغییراتی که مدنظرتان می باشد و به آن نیاز دارید را برای شرکتتان اعمال کنید و یا هر ساله شرکتتان را به روز کنید.

صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 

صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج

زمانی که شرکت در حال ثبت می باشد باید یک آدرس به عنوان دفتر مرکزی به اداره ثبت شرکت ها معرفی کنیم که این آدرس به عنوان مکان شرکت شناخته می شود و هرگونه ارسالی به این آدرس انجام می شود و پس از ثبت شرکت برای اخذ کداقتصادی نیز بازرسین اداره دارایی به این آدرس مراجعه می کنند تا از صحت آدرس به عنوان دفتر مرکزی شرکت اطمینان پیدا کنند. حال اگر شرکت شما جابجایی داشته است و شما مجبور به تغییر آدرس شرکت می باشید می توانید با ما تماس بگیرید تا صورتجلسه ای در این زمینه برای شما تنظیم گردد و تغییرات شرکت شما ثبت شود. تغییر آدرس طی صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده انجام می گردد. زمانیکه صورت جلسه از جانب ما تنظیم شد تمامی شرکا این صورتجلسه را مطالعه می کنند و در صورتیکه مورد تاییدشان بود صورتجلسه را امضا و مهر میکنند تا روند سامانه ای را شروع و صورتجلسه را به ثبت برسانیم.

مدارک مورد نیاز جهت صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج:

1- روزنامه رسمی

2- لیست سهامداران

3- تاییدیه کد پستی آدرس جدید از اداره پست

4- آگهی آخرین تغییرات شرکت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج و ثبت شرکت در کرج می توانید با شماره 02632400680 تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید و حتی تشریف بیاورید و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

اگر برای ثبت صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود در کرج عجله دارید و هرچه زودتر باید این تغییر آدرس انجام شود ما می توانیم در عرض چندروز ثبت شما را به پایان برسانیم.

اگر تغییر آدرس شما برای مثال از کرج به کرج باشد و فقط محله و کوچه تغییر کند شماره ثبت شرکت شما همان عددی که هست باقی می ماند و تغییری نمیکند اما اگر برای مثال تغییر آدرس شما از کرج به تهران یا بلعکس می باشد همراه با تغییر آدرس شماره ثبت شما نیز تغییر میکند و شرکتتان صاحب شماره ثبت جدیدی می شود.

فقط کافیست تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید تا تمامی راهنمایی های لازم انجام شود و ثبت صورتجلسه شما در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین هزینه به ثبت برسد و آگهی شود.

برای مطالعه بیشتر:

انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت در کرج

صورتجلسات تغییرات برای شرکت در کرج

صورت جلسه تغییرات شرکت