ثبت شرکت تمدن

لیست خدمات ما :

1 - ثبت شرکت

2 - ثبـت برنـــد

3 - اخذ جواز صنایع

4 - امور مالیاتــی

5 - رتبه بندی شرکتها

6 - اخذ کد اقتصادی

7 - کارت بازرگانی

با ما تماس بگیرید و از مشاوران تلفنی سوالات تان را بپرسید  :

32400680 - 026

75 50 059  0912

تماس از 9 الی 18

تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت در شاه عباسی کرج

ثبت شرکت در شاه عباسی کرج

ثبت شرکت در شاه عباسی کرج

اگر به دنبال کسب و کاری جدید هستید و قصد دارید برای خودتان شخصیتی حقوقی تشکیل دهید و شرکت ثبت کنید بهتر است ابتدا با قوانین آن آشنایی پیدا کنید و سپس برای ثبت شرکت در شاه عباسی کرج اقدام کنید. 

برای ثبت شرکت، هر شخص حقیقی نمیتواند به صورت جداگانه اقدام کند بلکه برای ثبت شرکت تعداد اعضای تشکیل دهنده شرکت باید حداقل 2 نفر باشد البته در قالب های ثبتی مختلف تعداد نفرات نیز متفاوت می باشد. برای مثال در شرکت سهامی خاص تعداد نفرات باید حداقل 5 نفر باشد. پس برای تشکیل و ثبت یک شرکت ابتدا باید چندنفر باشید که این اعضا می تواند تشکیل شده از اعضای خانواده و دوستان و آشنایان باشد. در مرحله بعد ما نیاز به مدارک شناسایی افراد داریم که این مدارک شامل شناسنامه و کارت ملی اعضا می باشد .

شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا برای ثبت شرکت در کرج به کارت پایان خدمت نیز نیاز است؟

پاسخ منفی است، برای ثبت شرکت به کارت پایان خدمت احتیاجی نیست.

برای ثبت شرکت نیاز به کارت پایان خدمت نیست

 در کنار مدارک شناسایی شما که بیانگر اطلاعات شخصی اعضا می باشد ما به یک آدرس و کدپستی نیز نیاز داریم که همان آدرس و کدپستی دفتر مرکزیتان می باشد که در اوراق شما مکتوب می شود و هر زمانی که آدرس شرکت را تغییر دادید به ما اعلام می کنید تا برای شرکتتان آگهی تغییر آدرس بزنیم.

انواع شرکت ها :

شرکت با مسئولیت محدود:

_ برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل افراد باید 2 نفر باشد که می تواند از اعضای خانواده باشند و باهم نسبت داشته باشند.

_ حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در کرج باید 100 هزار تومان باشد که فقط به این سرمایه اقرار می شود و جایی واریز نمی گردد.

_ هر شخص به میزان سرمایه ای که گذاشته است به شرکت در برابر ضرر و زیان متعهد می باشد.

ثبت شرکت در کرج

_ در شرکت با مسئولیت محدود نیازی به تغییر یا تمدید اعضا طی سال های مختلف نمی باشد و اعضا هر زمانی که خودشان بخواهند برای شرکت تغییرات لحاظ می کنند.

شاید در اینجا این سوال پیش بیاید که اگر بعد از ثبت شرکت یکی از اعضا قصد واگذاری سهام خود را به شریکش داشته باشد این امر امکان پذیر است که در شرکت فقط یک شخص باقی بماند و دیگر شریکی نداشته باشد؟

پاسخ این سوال منفی است و شرکت با مسئولیت محدود باید حداقل 2 نفر عضو داشته باشد.

شرکت سهامی خاص:

_ برای ثبت شرکت سهامی خاص حداقل افراد باید 5 نفر باشند که الزامی است متشکل از 3 سهامدار و 2 بازرس باشد و نباید بازرسین با سهامداران نسبتی داشته باشند چه سببی چه نسبی.

_ حداقل سرمایه در این نوع شرکت نیز حداقل 100 هزار تومان می باشد با این تفاوت که در شرکت سهامی خاص ابتدای ثبت باید به بانک مراجعه کنید و 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت را در حساب شرکت در شرف تاسیس واریز نمایید که بعد از اتمام ثبت این مبلغ قابل برداشت می باشد.

_ در شرکت سهامی خاص هر شخص به میزان درصد سهامی که دارد در مقابل مسائل مالی شرکت تعهد دارد پس تعهدات در این شرکت نامحدود می باشد. برای مثال: شخصی که 20 درصد از سهام شرکت متعلق به اوست و در شرکت مبلغ 100 میلیون ضرر به بار می آید این شخص موظف به پرداخت 20 میلیون از ضررو زیان به بار آمده است.

ثبت شرکت در کرج

_ در شرکت سهامی خاص می بایست هر یک سال یکبار بازرسین و هر دو سال یکبار مدیران تغییر یا تمدید شوند.

 شاید در اینجا این سوال برای شما مطرح شود که اگر شرکت را هرساله بروز نکنید چه اتفاقی می افتد؟

 برای مثال ممکن است شما قصد همکاری با ارگانی را داشته باشید و آن ها از شما بخواهند که مدارک ثبتی خود را به آنها نشان دهید و در آن زمان اگر شرکت شما بروز نباشد آن ارگان اجازه همکاری با شما را ندارد و با شرکت دیگری همکاری میکند و یا موارد دیگر.

شرکت سهامی خاص به دلیل تعهدات بالایی که دارد برای موضوعاتی که باید در مناقصات شرکت کنند مناسب می باشد و مورد تایید ارگان هایی است که قصد همکاری با شرکت شما را دارند. برای مثال : موضوع ساختمانی موضوعی است که به دلیل شرکت کردن در مناقصات برای گرفتن پروژه ها بهتر است در قالب ثبتی سهامی خاص به ثبت برسد.

کارشناسان ثبت شرکت در شاه عباسی کرج برای توضیح بیشتر در این زمینه در خدمتتان هستند. 02632400680

 پس از کسب اطلاعات لازم از کارشناسان ما در زمینه ثبت شرکت در کرج می توانید مدارک شناسایی اعضا را برای ما ارسال کنید تا ما قرارداد تنظیم کرده و خدمتتان ارسال کنیم تا امور ثبتی شما به صورت غیر حضوری انجام شود و اگر قصد دارید به صورت حضوری تشریف بیاورید نیز مشکلی ندارد و ما در خدمتتان هستیم. پس از عقد قرارداد اطلاعاتی که نیاز داریم را از شما می پرسیم که شامل میزان سرمایه مدنظرتان، درصد سهم ها، سمت ها، نام شرکت و دیگر موارد.....

اگر برای نام شرکت تردید دارید و یا اسم خاصی مدنظرتان نیست می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید تا نامی زیبا و شایسته برای شرکتتان انتخاب شود.

 بابت موضوع شرکت زمانی که شما موضوع خود را اعلام میکنید ما به شما می گوییم که موضوعی که انتخاب کرده اید نیاز به مجوز دارد یا ندارد و موضوع مدنظرتان را برایتان به صورت کامل و جامع طراحی می کنیم تا همه ی فعالیت هایی که قصد انجام آن را دارید را شامل شود.

بعد از اتمام ثبت شرکت باید برای دفاتر پلمپ اقدام کنید که این کار را ما برای شما انجام می دهیم. بعد از اخذ دفاتر پلمپ تمامی رویدادهای مالی روزانه شرکت را داخل آن وارد می کنید تا بعد از اتمام سال در تیر ماه سال بعد این دفاتر را به اداره دارایی تحویل دهید که بر اساس آن برای شرکتتان مالیات در نظر بگیرند.

 

ثبت شرکت در شاه عباسی کرج

بعد از اخذ دفاتر پلمپ باید برای کداقتصادی شرکت اقدام کنید که این مرحله از امور ثبتی را نیز ما می توانیم بر عهده بگیریم و 0 تا 100 کار را در سریعترین زمان ممکن انجام دهیم.

حال ممکن است بعد از ثبت شرکت بنا به دلایلی بخواهید در شرکت خود تغییراتی به وجود بیاورید که هرگونه تغییرات داشته باشید فقط کافیست به ما اطلاع دهید تا از تنظیم صورتجلسه تا آخرین مرحله که روزنامه رسمی می باشد در خدمتتان باشیم. تغییرات می تواند تغییر اسم شرکت باشد و یا تغییر آدرس شرکت، یا تعیین شعبه برای شرکت، ورود عضو جدید، خروج اعضا، افزایش و یا کاهش سرمایه، تغییر موضوع شرکت، تغییر سمت ها و یا درصد ها و .......

در انحلال تشکیلات و موسسات غیر تجاری:

 اگر شما به هر دلیلی مانند فوت اعضا، ورشکستگی، تحقق نیافتن هدف ماموریت و یا هر دلیل دیگری قصد دارید که شرکت خود را منحل کنید باز هم ما در خدمتتان هستیم و فقط کافیست مدارک زیر را برای ما ارسال کنید:

1- کپی از مدارک شناسایی اعضا

2- مدارک شرکت

3- روزنامه رسمی شرکت

4- آگهی آخرین تغییرات شرکت

طبق ماده 10- در صورت انحلال موسسات و تشکیلات مذکور در این آیین نامه هرگاه انحلال اختیاری باشد تصفیه امور آن به توسط مدیر یا مدیران آن بر طبق شرایط مقرره در اساسنامه به عمل می آید و در صورتی که در اساسنامه متصدی امر تصفیه و ترتیب آن معین نشده باشد مجمع عمومی باید در موقع تصمیم به انحلال، یک نفر را برای تصفیه انتخاب کرده و حدود اختیارات او را معین کند.

طبق ماده 11- در صورتی که موسسه به موجب حکم محکمه منحل گردید و در اساسنامه متصدی امور تصفیه معین نشده باشد محکمه در ضمن حکم انحلال، یک نفر را برای تصفیه معین می کند و در این قبیل موارد تصفیه امور مربوطه بر طبق قانون تجارت و تصفیه امور شرکتها خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در کرج می توانید با شماره 02632400680 تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر:

ثبت شرکت آسانسور در کرج

ثبت شرکت تعاونی در کرج

ثبت شرکت بدون نیاز به مجوز

ادرس اداره ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت بدون مالیات

_