ثبت شرکت تمدن

لیست خدمات ما :

1 - ثبت شرکت

2 - ثبـت برنـــد

3 - اخذ جواز صنایع

4 - امور مالیاتــی

5 - رتبه بندی شرکتها

6 - اخذ کد اقتصادی

7 - کارت بازرگانی

با ما تماس بگیرید و از مشاوران تلفنی سوالات تان را بپرسید  :

32400680 - 026

75 50 059  0912

تماس از 9 الی 18

تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

آموزش ثبت انحلال شرکت

آموزش ثبت انحلال شرکت

انحلال شرکت به معنی تعطیل شدن و از بین رفتن شرکت می باشد.

مطابق با قانون تجارت شرکای شرکت وظیفه دارند که پس از تعطیلشدن شرکت این موضوع را به ثبت رسمی کشور اعلام کنند تا موضوع انحلال شرکت به صورت رسمی به ثبت برسد.

آیا انحلال شرکت بازه زمانی دارد؟

در شرکت سهامی خاص قانونگذار مدت زمان اعلام کرده که شرکت پس از انحلال باید ظرف مدت ۵ روز موضوع انحلال را به اطلاع اداره ثبت شرکت‌ها برساند.

در شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تعاونی، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی و شرکت غیر مختلط سهامی چنین محدودیتی وجود ندارد.

مراحل ثبت  انحلال شرکت

تصمیم‌گیری مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت و تعیین مدیر تصفیه به وسیله مجمع عمومی انجام می ‌‌شود.

امضای صورتجلسه مجمع عمومی توسط سهامداران شرکت و مدیر تصفیه به همراه مدارک و تحویل به اداره ثبت شرکتها و بررسی توسط کارشناس و انجام انحلال شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها ثبت می‌شود و  پس از پرداخت هزینه قانونی مربوط به انحلال شرکت و امضا، تحویل مدارک  انجام می‌شود.


موسسه حقوقی تمدن در کرج  همراه با وکلای متخصص در زمینه ثبت شرکت، تنظیم صورت جلسات شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت برند را در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسانده و اسناد و مدارک مربوطه تقدیم شما سروران گرامی میشود.


کلمات کلیدی : ثبت انحلال شرکت ، انحلال شرکت سهامی خاص ، انحلال شرکت با مسئولیت محدود ، آموزش انحلال شرکت ، ثبت انحلال شرکت در کرج.