ثبت برند , ثبت لوگو , ثبت نشان تجاری , ثبت علامت تجاری , ثبت برند در کرج

ثبت علامت تجاری و برند

برای اطلاع کامل از شرایط ثبت علامت تجاری و برند لطفا با شماره 02632400680 تماس بگیرید.

ثبت علامت تجاری و برند

علامت تجاری، برند، لوگو، نام تجاری و ... همگی این عناوین معانی شبیه به هم دارند و به معنای داشتن اسمی مشخص برای فعالیت منحصر به فرد شما می باشد. البته تفاوت نام تجاری با لوگو در این می باشد که نام تجاری 1 اسم می باشد اما لوگو 1 شکل و تصویر می باشد که هر فعالیتی می تواند هم نام مخصوص به خود را داشته باشد هم لوگوی مخصوص به خود را.

 

ثبت علامت تجاری و برند

ثبت علامت تجاری و برند در کرج و دیگر شهر های کشور عزیزمان ایران تخصص ما می باشد، برای این کار ابتدا شما با ما تماس میگیرید و پس از کسب اطلاعات لازم برند مدنظرتان را به ما اعلام می کنید تا به صورت کاملا رایگان برای شما استعلام بگیریم و پس از اطمینان از اینکه این برند قبلا به ثبت نرسیده است و مشابه برند دیگری نیست ما کار ثبت شما را شروع میکنیم. برای شروع ثبت ابتدا ما نیاز به مدارکی از جانب شما داریم که شامل:

1- مدارک شناسایی

2- مجوزی که نشان دهنده فعالیت شما باشد

پس از تکمیل مدارک روند ثبتی برند و یا لوگو شما شروع می شود و طی زمان تقریبی 2 ماه ثبت برند شما به پایان می رسد و کارتکس برند که همان مدرکی ثبتی می باشد به شما تحویل داده می شود.

با ثبت برند شما مالک 100 درصد برند خود می شود و مالکیت آن نام برای فعالیتتان برای شما می شود البته شما می توانید شریک تجاری هم داشته باشید و مالکیت برند برای چندنفر باشد که در این صورت باید مدارک شناسایی اشخاص دیگر را هم برای ما ارسال کنید تا طبق خواسته خودتان درصدی را هم به آن شخص یا اشخاص اختصاص دهیم،برای این کار فقط مدارک شناسایی اعضا کافی می باشد و یک مدرکی که دال بر آن فعالیت باشد.

 

برای مطالعه بیشتر:

ثبت علامت تجاری در کرج

فرایند ثبت علامت تجاری

تفاوت برند و علامت تجاری

کاربرد علامت تجاری

تمدید علامت تجاری

ثبت شرکت در کرج

 

موسسه ما با بیش از 10 سال تجربه افتخار دارد که 0 تا 100 برند شما را برعهده بگیرد و در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین هزینه ثبت شما را به پایان برساند.

 

برای ارتباط با ما : 02632400680