ثبت برند , ثبت لوگو , ثبت نشان تجاری , ثبت علامت تجاری , ثبت برند در کرج

ثبت علامت تجاری شخص حقیقی

ثبت علامت تجاری شخص حقیقی

 برای ثبت علامت تجاری شخص حقیقی به ما مراجعه کنید تا کارشناسان با تجربه ما در این زمینه راهنماییتان کنند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

ثبت علامت تجاری شخص حقیقی

در ثبت علامت تجاری اگر صاحب شرکت باشید می توانید علامت تجاری خود را به صورت حقوقی به ثبت برسانید در غیر این صورت ثبت علامت تجاری شخص حقیقی برای شما باید انجام شود.

برای ثبت علامت تجاری شخص حقیقی مدارک شناسایی شخص که شامل کپی از شناسنامه و کارت ملی و مجوزی که نشان دهنده فعالیت شخص می باشد مورد نیاز است و شما هرکجای ایران که باشید می توانید این مدارک را از طریق شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید تا ما ثبت برند شما را شروع کنیم. ابتدای کار باید از نامی که در ذهن دارید استعلام گرفته شود تا مطمئن شویم که این نام مشابه ندارد و از قبل در این طبقه ثبت نشده است.

پس از استعلام ما باید اظهارنامه شما را ارسال کنیم تا کارشناسان اداره مالکیت معنوی اظهارنامه شما را بررسی کنند. پس از اینکه اظهارنامه مورد تاییدشان قرار گرفت وکیل ما به صورت حضوری به اداره می روند و در اداره تشکیل پرونده می دهند و بقیه مراحل اداری. در این 2 الی 3 ماه کاری که ثبت شما از جانب ما در حال انجام است هیچ کاری بر عهده شما نمی باشد و 0 تا 100 امور برعهده ما می باشد.

برای مطالعه بیشتر:

هزینه ثبت برند در کرج

ثبت شرکت در کرج

ثبت برند تجاری در کرج

ثبت نام تجاری ارزان

شرکت ثبت نام تجاری در کرج

برای مطالعه بشتر راجع به ثبت علامت تجاری شخص حقیقی و ثبت شرکت در کرج لطفا با ما تماس بگیرید.

02632400680