ثبت شرکت تمدن

لیست خدمات ما :

1 - ثبت شرکت

2 - ثبـت برنـــد

3 - اخذ جواز صنایع

4 - امور مالیاتــی

5 - رتبه بندی شرکتها

6 - اخذ کد اقتصادی

7 - کارت بازرگانی

با ما تماس بگیرید و از مشاوران تلفنی سوالات تان را بپرسید  :

32400680 - 026

75 50 059  0912

تماس از 8 الی 18

  • tamadon2.jpg
  • tamadon3.jpg
  • tamadon4.jpg

ثبت شرکت تمدن | ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در ایران

با توجه به اینکه امان ثبت شرکت از هر نقطه ای از کشور میسر شده است ، موسسه حقوقی تمدن آمادگی خود را برای ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت صورتجلسات شرکت ها و ... را در سایر شهرهای از کرج را اعلام میدارد.

مراحل ثبت شرکت و ... نیاز به تجربه و دقت زیادی دارد و در صورتی که قبلا به صورت سنتی این کار را انجام داده اید و یا تجربه کافی برای ثبت شرکت ها را ندارید حتما برای ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت صورتجلسات شرکت ها از موسسات حقوقی کمک بخواهید ، در صورت ثبت اشتباه میتواند خسارات مالی و زمانی زیادی به شرکت شما وارد شود و قابل جبران نیست.

موسسه حقوقی تمدن با دانش و تجربه کافی و جذب کارشناسان حرفه ای در زمینه ثبت شرکت ها ، ثبت برند ، ثبت صورتجلسات شرکت ها میتواند گزینهمناسبی برای ثبت مراحل اداری و ارسال مدارک شما باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید 

 

موسسه حقوقی تمدن یکی از پرسابقه ترین موسسه های حقوقی در کرج است که سالها در زمینه ثبت شرکت فعالیت در دبی یکی از خوش نام ترین موسسه حقوقی و ثبتی تبدیل شده است و دارای زبده ترین کارشناسان حقوقی و ثبتی است است که تمامی مراحل ثبت شرکت شما را با دقت کامل انجام می دهند

موسسه ثبت شرکت تمدن جزو پیشگامان در حوزه ثبت بوده و سابقه بسیار زیادی در این حوزه دارد

تمدن سال هاست در زمینه ثبت شرکت خدمت می کند و شما می توانید با اعتماد کامل مسائل ثبت شرکت خود را موسسه حقوقی تمدن بسپارید


مطالب مرتبط :

ثبت برند و لوگو در کرج

ثبت شرکتها روزنامه رسمی

برای ثبت شرکت در کرج به چه مواردی نیاز داریم؟

ثبت برند در کرج چه مزایایی دارد؟

مراحل ثب برند یا نام تجاری در کرج


کلمات کلیدی : ثبت شرکت در ایران ، ثبت برند در ایران ، ثبت صورتجلسات شرکت ها ، ثبت شرکت در کرج ، ثبت شرکت در تهران ، آموزش ثبت شرکت در کرج ، اداره ثبت شرکت ها در کرج ، لینک ثبت نام ثبت شرکت ، راهنمایی برای ثبت شرکت در کرج ، وکیل برای ثبت شرکت در کرج ، موسسه حقوقی دیاکو ، موسسه حقوقی تمدن.