ثبت شرکت تمدن

لیست خدمات ما :

1 - ثبت شرکت

2 - ثبـت برنـــد

3 - اخذ جواز صنایع

4 - امور مالیاتــی

5 - رتبه بندی شرکتها

6 - اخذ کد اقتصادی

7 - کارت بازرگانی

با ما تماس بگیرید و از مشاوران تلفنی سوالات تان را بپرسید  :

32400680 - 026

75 50 059  0912

تماس از 8 الی 18

  • tamadon2.jpg
  • tamadon3.jpg
  • tamadon4.jpg

ثبت شرکت تمدن | ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت کرج

نمونه صورتجلسه تغییر محل در شرکت های با مسئولیت محدود

نمونه صورتجلسه تغییر محل در شرکت های با مسئولیت محدود

موسسه حقوقی تمدن در نظر دارد برای سهولت در امر نتظیم صورتجلسات شرکت ها ، نمونه های از قبل تنظیم شده را که تمام اصول و استانداردها در آن رعایت شده است در اختیار شما کاربران گرامی قراردهد.

فقط کافیست با رعایت موارد زیر و کپی کردن متن صورتجلسات ، صورتجلسه مورد نیاز را تنظیم کرده و با کمک یکی از موسسات حقوقی ادام به ثبت و ارسال برای اداره ثبت شرکت ها نمایید.

مواردی که در تنظیم صورتجلسات باید رعایت شود : 

  1. کلیه صورتجلسات می بایست روی سربرگ شخصیت حقوقی مربوطه پس از امضاء اشخاص ذی سمت و با مهر آن شخصیت حقوقی تهیه و ارسال گردد.
  2. در صورتیکه جلسه با اکثریت شرکاء تشکیل  شده باشد رعایت دعوت شرکت وفق اساسنامه یا قانون تجارت با ارائه مستندات ضروری است.
  3. شرکاء اصالتاً یا وکالتاً یا ولایتاً نام خود را همراه با ذکر  میزان سهم الشرکه در صورتجلسه نوشته و امضاء نمایند و در صورتی که وکالتاً امضاء می نمایند ارائه وکالت نامه رسمی (اصل رونوشت برابر اصل شده ) الزامی است.
  4. در صورتیکه تعداد شرکت از 12 نفر بیشتر باشد انتخاب هیأت نظار (مرکب از سه نفراز شرکاء) الزامی و درابتدا صورتجلسه نام اعضای هیأت نظار نوشته شود در ذیل  صورتجلسه امضاء نمایند.
  5. امضاء ذیل تمام صفحات صورتجلسه الزامی است.

بعد از تنظیم صورتجلسه ، با در اختیار داشتن مدارک کلیه سهامدارن و شرکت به کارشناسان ما در واحد صورتجلسات مراجعه نموده و نسبت به ثبت صورتجلسات اقدام نمایید.

توجه داشته باشید ، در صورتی که اشتباهی در ثبت و تنظیم صورتجلسات صورت گرفته باشد میتواند خسارات جبران ناپذیری به شرکت و اعضا شرکت وارد کند. پیشنهاد میشود قبل از هر اقدامی از کارشناسان ما در واحد ثبت صورتجلسات شرکت ها مشاوره رایگان داشته باشید.

 بسمه تعالی

نمونه صورتجلسه تغییر محل در شرکت های با مسئولیت محدود (تضامنی – نسبی )

نام شرکت ……………….…………… شماره ثبت ……………… و شناسه ملی ................... سرمایه ثبت شده ……………… ریال در تاریخ ……………………… ساعت …………………… مجمع عمومی فوق العاده شرکت با حضور کلیه شرکاء/ اکثریت شرکاء در محل شرکت تشکیل و نسبت به تغییر محل شرکت اتخاذ تصمیم شد. 

  نام شرکاء میزان سهم الشرکه 

1ـ خانم / آقای …............................ دارای …............................ ریال سهم الشرکه 

2ـ خانم / آقای …............................ دارای …............................ ریال سهم الشرکه

3ـ خانم / آقای …............................ دارای …............................ ریال سهم الشرکه

4ـ خانم / آقای …............................ دارای …............................ ریال سهم الشرکه

محل شرکت از (آدرس قبلی ) تهران …………… خیابان…………………………………………………... کوچه……………….……… پلاک……………  کدپستی……………………. تلفن…………………………… 

به (آدرس جدید):  تهران …………… خیابان………………………………………………………………… کوچه……………….……… پلاک………… کد پستی………………...………  تلفن…………………  انتقال یافت در نتیجه ماده  ……..……اساسنامه بشرح فوق اصلاح می گردد. 

به خانم / آقای……………………. احدی از شرکت (یا مدیرعامل در صورتیکه از بین شرکاء باشد) یا وکیل رسمی شرکت وکالت داده می شود تا ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت هزینه های قانونی و امضاء ذیل دفتر  ثبت اقدام نماید. 

1- خانم / آقای ….......................................    امضاء

2- خانم / آقای ….......................................    امضاء

3- خانم / آقای ….......................................    امضاء

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در واحد ثبت صورتجلسات تماس بگیرید.


 

مطالب مرتبط :

تاسیس شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت در ایران

ثبت برند و لوگو در کرج

ثبت شرکتها روزنامه رسمی

برای ثبت شرکت در کرج به چه مواردی نیاز داریم؟


کلمات کلیدی : ثبت صورتجلسات شرکت ها ،  ثبت انواع صورتجلسه ، مشاوره رایگان ثبت صورتجلسات شرکت ها ، راهنمایی برای ثبت صورتجلسات شرکت ها ، موسسه حقوقی در کرج ، ثبت شرکت ارزان در کرج ، موسسه حقوقی ، اداره ثبت شرکت ها در کرج.