تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت در کرج

اگر قصد ثبت شرکت در کرج را دارید ما در خدمتتان هستیم تا 0 تا 100 امور ثبت شرکت شما را در کمترین زمان با کمترین هزینه در کرج برعهده بگیریم.

ثبت شرکت در کرج

 ثبت شرکت های تجاری هفت نوع هستند که شامل:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی، ثبت شرکت تضامنی، ثبت شرکت مختلط سهامی، ثبت شرکت مختلط غیر سهامی، ثبت شرکت نسبی، ثبت شرکت تعاونی که پرکاربرد ترین آنها شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد که هر کدام را جداگانه توضیح میدهیم.

جهت اطلاع از هزینه ثبت شرکت در کرج و مدارک لازم تماس بگیرید : 02632400680

 

ثبت شرکت تمدن
ثبت شرکت تمدن

 

 شرکت با مسئولیت محدود:

حداقل سرمایه ای که برای این نوع شرکت می توان در نظر گرفت 100 هزار تومان است که سرمایه نیاز به واریز در حساب شرکت ندارد همین که مدیر عامل اقرار به دریافت سرمایه کند کافی است. تقسیم سرمایه درصدی می باشد و هر عضو به اندازه سرمایه شرکت به نسبت سهم الشرکه که دارند متعهد می باشند.

تعداد شرکا حداقل 2 نفر می باشد. تعداد بازرسین اختیاری می باشد و نیازی نیست.

در این نوع شرکت داشتن روزنامه کثیرالانتشار اختیاری می باشد.

شرکت سهامی خاص:

حداقل سرمایه برای این نوع شرکت 100 هزار تومان می باشد که در ابتدای کار 35 درصد از سرمایه اولیه باید در حساب شرکت واریز شود و 65 درصد باقی مانده در تعهد سهامداران می باشد و هر شخص به میزان درصدی که دارد متعهد می باشد.

تعداد سهامداران حداقل 3 نفر می باشد و تعداد بازرسین 2 نفر اجباری. بازرسین می توانند سهامدار هم باشند در صورتی که تعداد از حداقل بیشتر باشد مثلا تعداد سهامدارها 5 نفر باشد 2 نفر از آنها می تواند بازرس باشد. در شرکت سهامی خاص حداقل سهم 1 سهم می باشد و کارکنان دولت حداکثر 5 درصد سهام مجاز می باشند یعنی 5 درصد از سرمایه کل.در این نوع شرکت بازرسین نمی توانند نسبت نسبی و سسبی با هیات مدیره داشته باشند. از آنجایی که در شرکت سهامی هر 2 سال یک بار هیئت مدیره باید تغییر پیدا کند و یا تمدید شود اما تا زمانیکه هیات مدیره جدید مشخص شوند، هیات مدیره قبلی حتی اگر وقت 2 سال تمام شود مسئولند. بعد از تمام شدن تاریخ هیات مدیره سهامداران مجمع عمومی عادی سالیانه برای انتخاب مدیران تشکیل می شود.

روزنامه کثیرالانتشار اجباری است.

 

 

ثبت شرکت تمدن
ثبت شرکت تمدن


 

تعاونی:

در این نوع شرکت تعداد اعضا باید حداقل 7 نفر باشد.

سرمایه باید بطور مساوی تقسیم شود.

سرمایه شرکت تعاونی توسط کارشناس اداره تعاون مشخص می شود.

مانند شرکت سهامی خاص 35 درصد از سرمایه اولیه باید در حساب شرکت واریز شود.

حداقل 2 نفر از این 7 نفررشته مربوط با موضوع شرکت را داشته باشند.

برای شرکت تعونی موافقت اصولی از اداره تعاون برای ثبت تعاون در شرکت ثبت الزامی می باشد.

تعاونی تک منظوره است و تعاونی 3 نوع است:

1- تولیدی          2- توزیعی            3- مصرفی

موسسات غیر تجاری:

موسسه ای که هیچ گونه تجارتی ندارد. و دو نوع می باشد، انتفاعی و غیرانتفاعی:

در موسسه غیرانتفاعی، موسسه هیچ نفعی از شرایط دولت نمی برد و برای ثبت نزدیک به با مسئولیت محدود است. برای ثبت موسسه به گواهی عدم سوء پیشینه نیازی نیست و حداقل میزان سرمایه باید 100 هزار تومان باشد.

شرکت تضامنی:

شرکتی است که از دو یا چند نفر اعضا تشکیل می شود و در آن اسم چند نفر از اعضا به عنوان اسم شرکت آمده است و تعهدات اعضا به صورتی است که در صورت ضرر و زیان اگر سرمایه شرکت کافی نباشد باید اعضا ضرر را شخصا کامل پرداخت کنند. حداقل سرمایه ای که در برای این شرکت در نظر گرفته می شود 100 هزار تومان است.

 برای انتخاب نام شرکت:

نامی که برای شرکت انتخاب میکنید حتما باید 3 سیلاب باشد و باید پنج نام انتخاب کنید که اگر نام اول به هردلیلی رد شد نام های دیگر توسط کارشناس بررسی شود.اسامی باید خاص باشند و از اسم های عام استفاده نشود و از اسامی شرکت های دیگر هم نباید استفاده کنید تا اسمتان به دلیل تشابه رد نشود.

 

 مدارک برای ثبت شرکت در کرج:

1- کپی صفحه اول شناسنامه اعضا

2- کپی کارت ملی اعضا

3- آدرس و کدپستی

 

 

ثبت شرکت تمدن
ثبت شرکت تمدن


 

در اینجا میخواهیم توضیحی مختصر راجع به اوراق شرکت بدهم:

اساسنامه در شرکت سهامی خاص 64 ماده و 11 تبصره ولی در شرکت با مسئولیت محدود 27 ماده و 1 تبصره دارد.

روزنامه رسمی یک آدرس دارد زیر نظر قوه قضائیه، آگهی تاسیس زمانی به رسمیت می رسد که روزنامه رسمی انتشار بدهد.

مجمع موسسین: تصمیماتی که شرکا یا سهامداران در زمان تاسیس انجام می دهند.

 

گرید و ارتباط با ثبت شرکت:

 برای اخذ گرید باید شرکت ثبت شده داشته باشیم.

 

برای مطالعه بیشتر:

ثبت موسسه بیمه در کرج

نحوه ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت تجاری

برای ثبت شرکت در کرج

اطلاعات ثبت شرکت

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در کرج

 

برای ثبت شرکت در کرج ابتدا با ما تماس بگیرید و بعد از اخذ مشاوره کامل و جامع از جانب کارشناسان ما به صورت حضوری و یا غیر حضوری مدارک را به دست ما برسانید ( مدارک شناسایی اعضا) سپس ثبتتان از جانب ما شروع می شود و 0 تا 100 کارتان را کارشناسان ما انجام می دهند در حداقل 15 الی 20 کاری با کمترین هزینه. برای اخذ مشاوره های لازم مانند : انتخاب نوع شرکتی که برای فعالیت شما مناسب می باشد و یا اسم شرکت و یا موضوع و موارد دیگر در خدمتتان هستیم. با ما تا به همیشه پشتیبانی می شوید. پس باعث خوشحالی ما است که با بیش از 10 سال تجربه شما را در تمامی امور ثبت شرکت در کرج یاری کنیم.

 

راه ارتباطی با ما : 02632400680