تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج

 برای اطلاع از شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج لطفا با ما تماس بگیرید. 02632400680

شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج

اگر قصد ثبت شرکت در کرج را دارید اما از شرایط آن اطلاعی ندارید ما در این مقاله به شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج اشاره می کنیم.

شرکت خدماتی چه فعالیتی انجام می دهد؟

شرکت خدماتی می تواند شرکت نظافتی باشد و مسئول پیدا کردن نظافتچی برای ساختمان های درخواست کننده باشد؛ و یا می تواند شرکت مربوط به فضای سبز باشد و یا خدمات کامپیوتری ارائه دهد و یا هزاران فعالیت دیگر که در چارچوب خدمات می باشد.

اشاره به موضوع فعالیت هم برعهده خودتان است هم کارشناسان ما میتوانند در این زمینه همراهیتان کنند تا برای شرکت خود موضوعی کامل و جامع طراحی کنید. جدا از بحث موضوع شرکت شما باید اسمی 3 سیلابه برای شرکت خود در نظر بگیرید که کاملا خاص و غیر تکراری باشد. این موضوع فعالیت هم می تواند در قالب ثبتی با مسئولیت محدود قرار بگیرد هم در قالب ثبتی سهامی خاص پس نوع شرکت بنا به تقاضای شما می باشد. اگر ثبت شرکت با مسئولیت محدود را انتخاب کردید باید شرکت شما از حداقل 2 نفر تشکیل شود اما اگر ثبت شرکت سهامی خاص را انتخاب کرده اید شرکت باید از حداقل 5 نفر تشکیل شود. شرکت با مسولیت محدود و یا سهامی خاص در زمینه موضوع خدماتی فقط به مدارک شناسایی اعضا که شامل شناسنامه و کارت ملی اعضا به همراه 1 آدرس و کدپستی نیاز دارد.

شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج

برای مطالعه بیشتر:

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت ساختمانی در کرج

ثبت شرکت خصوصی در کرج

کارشناس ثبت شرکت در کرج

درخواست ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت تولیدی

برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت خدماتی در کرج و ثبت شرکت در کرج لطفا با ما تماس بگیرید. 02632400680