تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت سهامی خاص کرج

 چنانچه قصد ثبت شرکت سهامی خاص کرج در عرض 1 الی 2 روز دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت سهامی خاص کرج

 شرکت سهامی خاص نوعی از قالب ثبتی می باشد که از اعتبار بالایی برخوردار است زیرا هرشخص نسبت به درصد سهام خود متعهد می باشد و بیشتر برای فعالیت هایی مانند شرکت مهندسی و ... استفاده می شود زیرا در این نوع فعالیت ها به دلیل اینکه قصد شرکت در مناقصات را دارند باید شرکتشان از اعتبار بالایی برخوردار باشد و تعهدات شرکت نامحدود باشد.

شرکت سهامی خاص از حداقل 5 نفر اعضا تشکیل می شود که باید سه نفر سهام دار و دو نفر بازرس داشته باشد. در این شرکت هرشخص به میزان درصد سهام خود متعهد می باشد و حداقل سرمایه شرکت 100 هزار تومان می باشد که این مبلغ در ابتدای کار باید در حساب شرکت واریز شود تا امور ثبتی انجام شود و بعد از اتمام ثبت قابل برداشت میباشد.

شما می توانید با مشاوره با کارشناسان ما به درستی تصمیم بگیرید که چه نوع قالب ثبتی برای فعالیت شما مناسب می باشد. پس شما می توانید سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید و ابهامات خود را برطرف کنید . کارشناسان ما در خدمت شما عزیزان می باشند تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند. 

زمان تقریبی ثبت شرکت در کرج 15 الی 20 روز کاری می باشد که در صورت فورس بودن ثبتتان این زمان به 1 الی 2 روز تغییر پیدا می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به ثبت شرکت سهامی خاص کرج و ثبت شرکت در کرج لطفا با ما تماس بگیرید.

02632400680

ثبت شرکت سهامی خاص کرج