تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

اداره کل ثبت شرکتها کرج

 جهت مراجعه به اداره کل ثبت شرکتها کرج می توانید به ادرس : کرج، آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، اداره کل ثبت اسناد و املاک البرز مراجعه کنید.

اداره کل ثبت شرکتها کرج

کارشناسان اداره کل ثبت شرکتها کرج نظارت و تایید نهایی بر امور ثبتی را برعهده دارند و موسسه ما نیز تمامی روند ثبتی شما را برعهده می گیرد تا زمانی که شماره ثبتتان صدور شود و شما صاحب کسب و کار خودتان شوید. اگر خودتا به شخصه بخواهید 0 تا 100 امور ثبتیتان را انجام دهید امکان دارد به مشکل بخورید و زمان ثبتتان بسیار طولانی شود پس بهتر است کار خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن شرکتی ثبت شده تحویلتان دهیم و شما فعالیت اقتصادی خود را شروع کنید.

اداره کل ثبت شرکتها کرج همه روزه به جز ایام تعطیل در حال فعالیت هستند و تایید نهایی ثبت ها را انجام می دهند. شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در کرج به موسسه ما مراجعه کنید و یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم را در یافت کنید. 

برای ثبت شرکت در کرج شما ابتدا باید قالب ثبتی خود را انتخاب کنید سپس برای نام شرکت خود از سه کلمه ی خاص استفاده کنید که ما میتوانیم در این زمینه نیز راهنماییتان کنیم. پس از مشخص شدن قالب و نام باید موضوع شرکت را مشخص کنید سپس مدارک شناسایی حداقل 2 نفر را برای ما ارسال کنید به همراه آدرس و کدپستی.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اداره کل ثبت شرکتها کرج می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

02632400680

 برای مطالعه بیشتر:

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت دیاکو در کرج

اداره ثبت شرکت های کرج

شماره تلفن ثبت شرکت در کرج

شرکت ثبت شرکت در کرج