تاسیس شرکت , راه اندازی شرکت , افتتاح شرکت , ایجاد شرکت , ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت آسانسور در کرج

 موضوع آسانسور موضوعی پردرامد و مناسب اما تخصصی برای شروع یک فعالیت جدید می باشد بنابراین اگر تخصص های لازم را دارید میتوانید از این موضوع درامد کسب کنید.

ثبت شرکت آسانسور در کرج

ثبت شرکت آسانسور در کرج

 زمینه فعالیت شرکت های آسانسوری عبارتند از:

طراحی و ساخت انواع آسانسور، بالابر و پله برقی، تهیه و توزیع قطعات آسانسور، فروش، ساخت کابین، شرکت در مناقصه ها و مزایده ها، نصب و فروش انواع درب های اتوماتیک، واردات و صادرات انواع قطعات آسانسور، ارائه خدمات تعمیر، نگهداری انواع آسانسور، اخذ نمایندگی و......

موضوع آسانسور می تواند در هفت قالب ثبتی به ثبت برسد که این قالب ها عبارتند از :

با مسئولیت محدود، مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، تضامنی، شرکت نسبی، شرکت تعاونی تولید و مصرف

که راحت و ساده ترین این قالب ها با مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد.

در شرکت با مسئولیت محدود تعداد اعضا باید حداقل دو نفر باشد و به حداقل سرمایه 100 هزار تومان نیاز دارد که این مبلغ سرمایه فقط در اوراق شرکت مکتوب میگردد و نیازی نیز مبلغ به جایی واریز گردد. اما در شرکت سهامی خاص تعداد اعضا باید حداقل پنج نفر باشد که سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس می باشند. در این قالب ثبتی نیز حداقل سرمایه ای که می شود برای شرکت در نظر گرفت 100 هزار تومان می باشد با این تفاوت که ابتدای ثبت می بایست 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت در حساب شرکت واریز گردد که بعد از ثبت قابل برداشت می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت اسانسور در کرج:

1- شناسنامه و کارت ملی اعضا

2- آدرس و کدپستی

بابت موضوع شرکت می توانید از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید، همچنین می توانید بابت اسم شرکت نیز از کارشناسان ما مشورت بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت آسانسور در کرج و ثبت شرکت در کرج می توانید با شماره تماس 02632400680 تماس بگیرید.

برای