ثبت برند , ثبت لوگو , ثبت نشان تجاری , ثبت علامت تجاری , ثبت برند در کرج

دفتر ثبت برند در کرج

 اگر به دنبال دفتر ثبت برند در کرج هستید و یا قصد ثبت برند دارید و یا نیاز به مشاوره دارید، مجموعه ما برای خدمت رسانی به شما آماده است.

دفتر ثبت برند در کرج

برای پیدا کردن دفتر ثبت برند در کرج کافیست با ما تماس بگیرید و از کارشناسان آدرس ما را بخواهید.

ثبت برند به دو شکل حقیقی و حقوقی می باشد که در شکل حقیقی 1 نفر یا چندنفر برند را به مالکیت خود درمی آورند اما در برند حقوقی مالکیت برند برای شرکت می باشد و تمامی اشخاصی که در شرکت عضو هستند از این برند سهم دارند. برند حقوقی برای مجموعه هایی می باشد که چندین نفر باهم مشغول به فعالیت و یا تولید می باشند و ترجیح می دهند برند متعلق به شرکت باشد اما در برند حقیقی نیز چندنفر باهم میتوانند از برند سهم داشته باشند.

دفتر ثبت برند در کرج 0 تا 100 امور مربوط به ثبت برند شما را انجام می دهد و فقط کافیست شما مدارک شناسایی که شامل کپی از کارت ملی و شناسنامه و مجوزی که نشان دهنده فعالیت شما می باشد را به دست کارشناسان ما برسانید و بقیه ثبت را به دست وکیلان با تجربه ما بسپارید.

ابتدای کار شما باید برندی که مدنظرتان است را به ما اعلام کنید تا ما به صورت کاملا رایگان برای شما استعلام بگیریم تا اگر با برندی دیگر مشابه بود و یا قبلا به ثبت رسیده بود و شما اطلاع نداشتید ما به شما اعلام کنیم تا برندی دیگر انتخاب کنید و باز ما برای شما استعلام بگیریم تا جایی که برند انتخاب شده هیچ تشابهی با برند های دیگر نداشته باشد تا ما بتوانیم ثبت شما را شروع کنیم. البته در اینجا باید به نکته ای اشاره کنم و آن این است که برای استعلام اگر برند شما مشابه برندی دیگری بود اما آن برند در طبقه فعالیت شما نبود ما می توانیم آن برند را برای شما ثبت کنیم . برای مثال اگر شما در زمینه نوار چسب قصد ثبت برند دارید و برند سارا را انتخاب کرده اید و شخص دیگری در زمینه بسته بندی حبوبات نیز برند سارا را به ثبت رسانده است اما چون در طبقه فعالیت شما نیست هیچ مشکلی ندارد و شما نیز می توانید این برند را برای صنف فعالیت خود به ثبت برسانید. پس هر برند در طبقه خود نباید مشابه داشته باشد اما در طبقات دیگر مشکلی ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دفتر ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما :

02632400680

 
برای مطالعه بیشتر:

ثبت شرکت در کرج

شرکت ثبت برند در کرج

ثبت شرکت و برند در کرج

ثبت علامت تجاری و برند

ثبت برند لباس

دفتر ثبت برند در کرج