ثبت برند , ثبت لوگو , ثبت نشان تجاری , ثبت علامت تجاری , ثبت برند در کرج

ثبت برند و لوگو در کرج

ثبت برند و لوگو در کرج

علامت تجاری یا برند به هر نوعی از اصطلاح، نماد، علامت، نشانه ، طرح و ترکیبی گفته می شود که با ثبت آن جلوی سوء استفاده و کلاه برداری برای محصولات و خدماتی که ارائه می کنیم را بگیریم.

امروزه برای شرکت ها که رقابت در بازارهای ایران و جهان افزایش داشته و همه به دنبال افزایش مشتری و فروش محصولات و ارائه خدمات خود هستند ثبت کردن برند ارزش بیشتری پیدا کرده و حتی می توان گفت به یکی از اصلی ترین موارد بعد از ثبت شرکت تبدیل شده است.

 

برای ثبت برند در کرج از کجا شروع کنیم ؟

در قدم اول برای ثبت برند و علامت تجاری باید دقیقا بدانیم برای چه کاری به برند و علامت تجاری نیاز داریم وقصد داریم چه تمایزی را نشان دهیم؟

البته بهترین راه این است که حتما با کارشناسان خبره در زمینه ثبت برند مشاوره داشته باشید تا بهترین برند را انتخاب و با بهترین شکل ثبت کنید ، چونکه انتخاب برند اشتباه می تواند زمان و هزینه بسیاری زیادی را داشته باشد.

قدم دوم از مراحل ثبت برند، ارسال کردن نام و لوگوی شرکت به صورت اظهارنامه به اداره ثبت علامت تجاری است.باید چند روزی منتظر ماند تا کارشناسان اداره ثبت علامت تجاری اظهارنامه ارسالی را بررسی و برند را تایید کنند.

و در مرحله آخر بعد از تایید برند ، باید لوگو و برند شرکت را در روزنامه رسمی آگهی کنید تا پس از گذشت زمان قانونی و عدم شکایت از طرف شخصیت های حقیقی و حقوقی برند ثبت شود.

 

فواید مهم ثبت برند

با ثبت برند یا علامت تجاری در واقع جلوی سوء استفاده های احتمالی که امکان دارد در آینده دچار آن شوید را گرفته و علاوه بر این اگر برند شرکت را به صورت بین المللی ثبت کنید، دیگر تحریم ها روی برند شما اثر نخواهد داشت.

 

توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی جهت ثبت برند را دریافت کنید.

 

موسسه حقوقی تمدن دارای زبده ترین کارشناسان در حوزه ثبت برند و لوگو در کرج است که تمامی مراحل ثبت برند و لوگو را برای شما انجام می دهد

همچنین موسسه حقوقی تمدن در یک خدمت جدید به شما کارهای طراحی لوگو را نیز انجام می دهد و شما می توانید برای سفارش آن ها به موسسه حقوقی تمدن مراجعه کنید و یا در تماس باشید


مطالب مرتبط :

ثبت شرکتها روزنامه رسمی

برای ثبت شرکت در کرج به چه مواردی نیاز داریم؟

ثبت برند در کرج چه مزایایی دارد؟

مراحل ثب برند یا نام تجاری در کرج

تغییر نام شرکت در کرج


کلمات کلیدی : ثبت برند در کرج ، مراحل ثبت برند در کرج ، آموزش رایگان ثبت برند در کرج ، موسسه حقوقی در کرج ، هزینه ثبت برند در کرج ، اداره ثبت برند در کرج ، راهنمایی ثبت برند در کرج ، فروش برند در کرج ، راه های ثبت برند در کرج.