• tamadon2.jpg
  • tamadon3.jpg
  • tamadon4.jpg

ثبت شرکت تمدن | ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت کرج

آموزش ثبت انحلال شرکت

آموزش ثبت انحلال شرکت

انحلال شرکت به معنی تعطیل شدن و از بین رفتن شرکت می باشد.

مطابق با قانون تجارت شرکای شرکت وظیفه دارند که پس از تعطیلشدن شرکت این موضوع را به ثبت رسمی کشور اعلام کنند تا موضوع انحلال شرکت به صورت رسمی به ثبت برسد.

آموزش ثبت انحلال شرکت
آموزش ثبت انحلال شرکت

آیا انحلال شرکت بازه زمانی دارد؟

در شرکت سهامی خاص قانونگذار مدت زمان اعلام کرده که شرکت پس از انحلال باید ظرف مدت ۵ روز موضوع انحلال را به اطلاع اداره ثبت شرکت‌ها برساند.

در شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تعاونی، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی و شرکت غیر مختلط سهامی چنین محدودیتی وجود ندارد.

مراحل ثبت  انحلال شرکت

تصمیم‌گیری مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت و تعیین مدیر تصفیه به وسیله مجمع عمومی انجام می ‌‌شود.

امضای صورتجلسه مجمع عمومی توسط سهامداران شرکت و مدیر تصفیه به همراه مدارک و تحویل به اداره ثبت شرکتها و بررسی توسط کارشناس و انجام انحلال شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها ثبت می‌شود و  پس از پرداخت هزینه قانونی مربوط به انحلال شرکت و امضا، تحویل مدارک  انجام می‌شود.

موسسه ثبت شرکت تمدن یکی از پر سابقه ترین شرکت های حوزه ثبت در کرج است که سالهاست در حوزه ثبت شرکت ها ، ثبت برند ، ثبت صورت جلسات شرکت ها و پلمپ دفاتر در کرج است 

شرکت ثبت تمدن دارای کارشناسان برتر در حوزه ثبت شرکت و ثبت شرکت است میتواند در این زمینه به شما کاربردی ترین مشاوره ها را ارائه بدهد 

هر شرکت ممکن است در طول حیات خود به دلیل مشکلات مختلف دست به انحلال بزند و پایان خود را اعلام کند

اعلام پایان کار شرکت و انحلال آن باید سند رسمی داشته باشد و ثبت صورت جلسه شود و به امضای تمامی اعضا برسد و در اداره ثبت شرکت ها ذخیره شود

موسسه ثبت شرکت تمدن کرج یکی از برترین موسسه های ثبتی - حقوقی در کرج است که به شما کمک میکند تا بتوانید به سادگی و قدم به قدم انحلال شرکت خود را ثبت کنید و تمام مراحل حقوقی و قانونی را طی کنید تا به مشکل بر نخورید

آموزش ثبت انحلال شرکت
آموزش ثبت انحلال شرکت

موسسه حقوقی تمدن در کرج  همراه با وکلای متخصص در زمینه ثبت شرکت، تنظیم صورت جلسات شرکت‌ها، انحلال شرکت، ثبت برند را در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسانده و اسناد و مدارک مربوطه تقدیم شما سروران گرامی میشود.


کلمات کلیدی : ثبت انحلال شرکت ، انحلال شرکت سهامی خاص ، انحلال شرکت با مسئولیت محدود ، آموزش انحلال شرکت ، ثبت انحلال شرکت در کرج.